Sidebar

سوالات متداول

پاسخ به سوالات متداول مشتریان

1-    1-جهت ثبت سفارش چاپ چه مدارک و اطلاعاتی مورد نیاز است؟

شرکت سلامت دارو ایرانیان پارس مهر جهت رفاه مشتریان و نیز تسریع فرایند چاپ،اقدام به آماده سازی فرم اکسل شامل تمامی اطلاعات مورد نیاز جهت چاپ و تولید فایل xml نموده است.شرکت سلامت دارو ایرانیان پارس مهر جهت رفاه مشتریان و نیز تسریع فرایند چاپ،اقدام به آماده سازی فرم اکسل شامل تمامی اطلاعات مورد نیاز جهت چاپ و تولید فایل xml نموده است.شرکت های سفارش دهنده پس از کامل نمودن فرم مذکور،آن را به شرکت سلامت دارو ایمیل نموده و شرکت بلافاصله پس از دریافت فایل،فرایند تولید کد و چاپ را شروع می نماید.

2-   2-در چاپ لیبل ها از چه مواد مصرفی استفاده می شود؟

شرکت سلامت دارو در تمامی مراحل علاوه بر بهره گیری از کادر اجرایی مجرب،همواره تلاش خود را نموده است که از مرغوبترین مواد مصرفی استفاده نماید.جنس لیبل و ریبون(Wax Resin) تایوانی و نیز جنس اسکرچ مورد استفاده چینی می باشد.

3-  3-تحویل سفارش چقدر زمان می برد؟

شرکت سلامت دارو در صورت تایید فایل xml در سایت سازمان روزانه توانایی تولید حداقل 500.000 عدد لیبل در سایز 20x40 و به صورت 4 ردیفه را دارا می باشد.در صورت تغییر سایز لیبل و نیز تغییر تعداد ردیف های چاپ (مثلا لیبل تک ردیفه) زمان تقریبی توسط کارشناسان شرکت محاسبه و به شرکت سفارش دهنده اعلام می گردد.

4-   4-فرایند چاپ شامل چه مراحلی می باشد؟

تکمیل فرم سفارش توسط شرکت سفارش دهنده

ثبت سفارش در نرم افزار شرکت و تولید فایل xml و دیتای چاپ

ارسال فایل های xml برای شرکت سفارش دهنده و بارگذاری در سایت ttac.ir توسط ایشان

بعد از تایید فایل های xml فرایند چاپ و اسکرچ لیبل ها آغاز می شود.

شرکت های سفارش دهنده در صورت نیاز به توضیحات بیشتر می توانند همه روزه از ساعت 9 الی 16 با کارشناسان شرکت تماس حاصل نمایند.