Sidebar

مدیر کل نظارت و ارزیابی فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو: تأسیس داروخانه طبیعی و سنتی ارتقاء خدمت رسانی است/ گسترش فعالیتها همسو با سیاست های ابلاغی رهبری / فراهم سازی اشتغال داروسازان

مدیر کل نظارت و ارزیابی فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو ب اشاره به سیاست های کلان سلامت، برنامه پنجم توسعه و نیز سند ملی  گیاهان دارویی و طب سنتی عنوان کرد: وزارت بهداشت مکلف به مهیا نمودن زمینه توسعه فرآورده طبیعی و سنتی است.

دکتر امیرحسین جمشیدی، مدیر کل نظارت و ارزیابی فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو در مورد تاسیس داروخانه های طبیعی و سنتی که اخیرا تصویب و ابلاغ شده، گفت: داروخانه طبیعی و سنتی با هدف ارتقاء خدمات رسانی در حیطه فرآورده های طبیعی و سنتی شکل گرفته است  و در حال حاضر تعداد زیادی فرآورده داریم که با عنوان فرآورده طبیعی یا سنتی و همچنین  بسته بندی های گیاهی از سازمان غذا و دارو مجوز گرفته اند.
 

وی افزود: در سال های اخیر موضوع طب سنتی به صورت دانشگاهی نیز مطرح شده و خیلی از افرادی که در این زمینه چه در حوزه پزشکی سنتی یا طب سنتی و چه افرادی که در حوزه داروسازی سنتی تحصیل کرده اند، فارغ التحصیل شده اند و فعالیت می نمایند.
 

دکتر جمشیدی ادامه داد: با توجه به سیاست های کلان سلامت( ابلاغیه مقام معظم رهبری)  و همچنین با توجه به برنامه پنجم توسعه( بند "ه" ماده ۳۴ ) و همچنین سند ملی  گیاهان دارویی و طب سنتی که مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی است  و دیگر موارد قانونی، وزارت بهداشت مکلف است که زمینه توسعه فرآورده طبیعی و سنتی را مهیا کند و قاعدتا رویکرد سازمان غذا و دارو و وزارت بهداشت به این فرآورده ها یک رویکرد ترویجی است و می باید زمینه دسترسی به این فرآورده ها  همچنین ترویج  مصرف آن ها و جایگزینی شدن آن ها را با داروهای شیمیایی بیش از پیش ایجاد کنیم. ذکر این نکته ضروری است که تنها افزایش مصرف قاعدتا نمی تواند راهکار خوبی باشد و وقتی افزایش مصرف مطرح می شود یعنی افزایش مصرف درست و منطقی؛ یعنی ما دنبال تجویز منطقی فرآورده های طبیعی و سنتی هستیم به مفهوم دیگر یعنی این فرآورده ها کجا می باید به کار روند و کجا استفاده نشوند.
 

مدیر کل نظارت و ارزیابی فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو در ادامه اظهار داشت: یک پیش زمینه مطالعاتی و کارشناسی باید در مورد تجویز این فرآورده ها وجود داشته باشد یعنی فردی باید اینها را تجویز و عرضه کند که آن فرد صلاحیت تجویز و عرضه داشته باشد.
 

دکتر جمشیدی ادامه داد: موضوعی که وجود دارد این است که برخی فرآورده هایی که هم اکنون وجود دارد قبلا در دروس دانشگاهی وجود نداشته است و بعد ها اضافه شده است.
 

وی گفت: متخصصینی در کشور داریم که کار اصلی آن ها در زمینه فرآورده های طبیعی است یعنی مستقیما با فرآورده های طبیعی سرو کار دارند  مانند متخصصین فارماکوگنوزی  و نیز داروسازان سنتی که کاملا بر داروهای سنتی اشراف دارند و نیز داروسازانی که دوره های آشنایی با این فرآورده ها را گذرانده اند. این افراد می توانند اطلاعات جامع و درستی به افراد مصرف کننده ها بدهند. در این راستا آیین نامه با عنوان " داروخانه های طبیعی و سنتی " مطرح شده است.
 

مدیر کل نظارت و ارزیابی فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو در ادامه خاطر نشان کرد: در خیلی از عطاری هایی که وجود دارد بعضا یکسری مشکلات و تخلفاتی صورت میگیرد و از آنجایی که عطاری ها زیر نظر وزارت بهداشت نیستند و زیر نظر اصناف فعالیت می کنند برخورد با این ها آن طوری که می خواهیم صورت نمی گیرد.
 

دکتر جمشیدی در ادامه گفت: از نظر ما فرآورده های طبیعی و سنتی در عطاری ها نباید  به فروش برسند و فروش آن ها غیر مجاز است.
 

وی اظهار داشت: اگر ما یکسری داروخانه های طبیعی و سنتی داشته باشیم و مطمئن باشیم که در آن کسی که نیاز به این فرآورده ها دارد به راحتی و از طریق فهرست مشخصی بتواند اطلاعات و مشاوره خوبی بگیرد و هم بتواند فرآورده های خود را تهیه کند بیشتر راه را رفته ایم و همانطوری که اطلاع دارید فرآورده های طبیعی و سنتی در داروخانه های معمولی نیز به فروش می رسد.
 

دکتر جمشیدی گفت: برای تاسیس " داروخانه های  طبیعی و سنتی" تنها داروسازان می توانند این داروخانه ها را داشته باشند که دوره های لازم را برای مشاوره بهتر دیده باشند.
 

وی گفت: سعی شده آیین نامه تاسیس این داروخانه ها خوب نوشته شود و خیلی از موارد در راستای خدمات رسانی بهتر دیده شده است. به عنوان مثال در این آئین نامه موسس داروخانه طبیعی و مسئول فنی یک نفر در نظر گرفته شده است. یعنی باید مسئول فنی همان موسس داروخانه باشد یعنی ما نمی توانیم قائم مقام و مانند آن داشته باشیم. یعنی فردی که دانش این فعالیت را دارد باید خود در داروخانه حضور داشته باشد و به ارائه خدمات بپردازد و این بحث با داروخانه های معمولی تفاوت دارد؛ بنابراین این جزء مزایای این بخش است که فردی که اشراف به کار دارد و به عنوان موسس و مسئول فنی است حتما در داروخانه حضور دارد و در حضور این فرد خدمت رسانی صورت می گیرد و اینها مواردی هستند که در این آئین نامه به خوبی دیده شده است.
 

دکتر جمشیدی گفت: تاسیس داروخانه های طبیعی و سنتی بر مبنای متقاضی خواهد بود و کسانی که طبق آئین نامه شرایط داشته باشند می توانند درخواست دهند که درخواست ها بعد از بررسی مجوز صادر می شود .
 

وی در مورد زمان اجرای تاسیس این داروخانه ها گفت: ابلاغ ضوابط این موضوع می باید حداکثر در دو ماه صورت گیرد.

مدیر کل نظارت و ارزیابی فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو در ادامه گفت: اگر بخواهیم به صورت کلی به این موضوع نگاه کنیم می توان گفت این داروخانه ها تنها و تنها به ارائه فرآورده های طبیعی، سنتی و بسته بندی گیاهی می پردازد.
 

دکتر جمشیدی اظهار داشت: فرآورده های طبیعی از اسم آن ها مشخص است و وقتی فرآورده طبیعی را تعریف می کنیم فرآورده ای است که با نام فرآورده طبیعی از سازمان غذا و دارو مجوز گرفته و وقتی این گروه فرآورده را در نظر می گیریم داروهای شیمیایی موجود در فهرست رسمی داروهای کشور، داروهای بیولوژیک، مکمل های تغذیه ای فرآورده های شیمیایی خالص شده مثل آتروپین، کلشی سین و دیگوکسین در حیطه فرآورده های طبیعی قرار نمیگیرند و تصریح هم شده که داروهای شیمیایی نباید در این فضاها به فروش برسد.
 

وی افزود: مصرف فرآورده های طبیعی و سنتی رو به رشد است. هر چقدر هم کارشناسی و روشنگری و فرهنگ سازی در این زمینه صورت گیرد داروخانه های دیگر هم از افزایش آگاهی مردم در این زمینه بهره مند خواهند شد.
 

مدیر کل نظارت و ارزیابی فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو گفت: در بیشتر داروخانه هایی که وجود دارند کمتر به فرآورده های طبیعی پرداخته شده است.چیزی که وجود دارد در این داروخانه ها اولویت داروهای شیمیایی است.

دکتر جمشیدی اظهار داشت: محوریت فضای داروخانه های طبیعی و سنتی همین فرآورده های طبیعی و سنتی و بسته بندی می باشد و به صورت فرآورده های تمیز و سالم به صورت بسته بندی عرضه شود.
 

وی گفت: فرهنگ سازی و ایجاد فرهنگ درست در این زمینه مهم است؛ ما باید به تقاضاهای مردم پاسخ واقعی بدهیم و با توجه به اینکه مردم به این فرآورده ها نیاز دارند و در فرهنگ بسیاری از مردم مصرف این فرآورده ها وجود دارد و با توجه به اینکه شاهد مصرف رو به رشد این فرآورده ها در دنیا هستیم بنابراین مردم باید اطلاعات و مشاوره خوبی در مورد این فرآورده ها بگیرند.
 

مدیر کل نظارت و ارزیابی فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو در ادامه گفت: بیشتر کارشناسان  این حوزه نظر بر این دارند که مصرف این فرآورده ها در کشور می تواند و ظرفیت دارد که بیشتر شود چرا که مصرف این فرآورده ها در کشورهای پیشرفته بسیار بالاتر است. بنابراین این موضوع چیزی نیست که ما در سازمان غذا و دارو بگوییم و این نظر بساری از کارشناسان باتجربه است.
 

دکتر جمشیدی در ادامه گفت: تاسیس این داروخانه ها مصوبه شورای طب سنتی را دارد و از سازمان غذا و دارو نیز نظر خواسته اند و ما نیز نظرات خود را داده ایم و خیلی از نظرات ما نیز لحاظ شده است. اما چیزی که هست تجمیع نظرات افرادی است که در این حوزه ها صاحب نظر بوده اند.
 

وی گفت: نکته ای که وجود دارد این است که این فضاها توسط موسس و مسئول فنی که همان موسس می باشد تاسیس می شود و موضوعی با نام " زنجیره ای " در این موارد را نداریم. با شرایطی که در آئین نامه و ضوابط ذکر شده این کار صورت می گیرد بنابراین بحث زنجیره ای و مباحث این چنینی مطرح نیست.
 

مدیر کل نظارت و ارزیابی فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو در مورد رویکرد و دیدگاه داروسازان به این برنامه  اظهار داشت: مثل همه مباحث دیگر هر موضوعی که مطرح می شود یکسری موافق و مخالف دارد که قابل نقد است. یکسری از افرادی که بیشتر دغدغه این بخش را دارند و همیشه به این نظر داشته اند که باید نگاه ویژه ای به این فرآورده ها شود،  کاملا موافق این قضیه هستند.
 

دکتر جمشیدی گفت: عمده مخالفت ها از سوی داروخانه داران بوده است نه از گروه کثیری از داروسازان؛ قاعدتا اداره کل نظارت و ارزیابی فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو می باید منافع مردم را درنظر بگیریم و منافع نباید بر اساس بخش خاص باشد.  اولویت تمامی برنامه های ما مردم هستند و باید از هر جایگاهی که هستیم به نفع سلامت و منافع مردم پیش برویم و این حق مردم است که اطلاعات کافی داشته باشند، دسترسی مناسب و راحت به فرآورده های طبیعی و سنتی داشته باشند، حق مردم است که هزینه ای که می کنند در مورد آن محصول یا فرآورده اطلاعات کامل داشته باشند.
 

مدیر کل نظارت و ارزیابی فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو در پایان گفت: یکسری از افراد متاسفانه دوست ندارند تفکر جدیدی ایجاد شود. حرف و منافع همه باید در نظر گرفته شود.مهم این است اگر می خواهیم مدیر خوبی باشیم باید منافع مردم را در نظر بگیریم و اگر می خواهیم مدیر خوبتری باشیم باید منافع گروه های درگیر به اضافه منافع مردم در نظر گرفته شود که بنده فکر می کنم که این امر منافع بسیاری از داروسازان را تامین و زمینه  اشتغال بسیاری از آن ها را  ایجاد خواهد کرد ضمن اینکه تهدیدی هم برای داروخانه های موجود وجود ندارد.

دنیا طرح"کنترل اصالت دارو" را با نام ایران می شناسد/شناسه گذاری صد در صدی داروهای وارداتی

دیر کل نظارت بر تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو در گفتگو با ایفدنا گفت: پیرو راه اندازی سامانه صدور الکترونیکی پروانه ساخت و تولید که به منظور صدور صحیح پروانه مذکور مطابق  با اطلاعات عمومی شرکتها  صورت گرفته است.از مدیران عامل و مسئولین فنی همه شرکت های تولید کننده  تجهیزات و ملزومات پزشکی  خواسته است ضمن تایید کد شناسه ملی شرکت، کد ملی و تاریخ تولد مدیرعامل را در سامانه IMED نسبت به ثبت آدرس کارخانه تولیدی در سامانه TTAC اقدام نمایند.
 
دکتر محمود بیگلر تاکید کرد: حداکثر فرصت انجام این کار یکشنبه۱۷ مرداد ماه سال جاری در نظر گرفته شده است.

برگزاری همایش IFDA-PDA در هتل المپیک ۱۶و۱۷ شهریور ۱۳۹۵

مقدمه

  (Parenteral Drug Association) PDA یک انجمن غیر انتفاعی است که از سال ۱۹۴۶ فعالیت خود را در زمینه آموزش موضوعات تخصصی حوزه داروسازی آغاز نموده است. واز ان پس بعنوان پیوندی میان جامعه ، علم و ضوابط حاکم بر نظارت دارو، کمک شایانی به ارتقائ صنعت داروسازی جهان ازجمله فراورده های استریل، بیولوژیک و مواد اولیه و مواد بسته بندی نموده است.این سازمان سالانه بیش از ۵۰ سمینار، آموزشهای موضوعی کلاسی ، آموزشهای مجازی در سراسردنیابنابه درخواست  برگزارمینماید و دارای سیستم منسجم و یکسان برای برگزاری سمینارهای علمی بصورت همراه با ارگانهای نظارتی مانندPIC/S ،ECA و یا سایرارگانهای نظارت دارویی کشورهای مختلف  میباشد.اکنون سازمان غذا و داروی ایران با رویکرد ایجاد تعامل با صنعت داروسازی دردنیا ، در نظر دارد ضمن ایجاد بستر آموزش علمی ، زمینه مناسب تعامل فرهیختگان  و معرفی توانمندیهای دارویی کشوراسلامی ایران را از طریق ایجاد یک زبان مشترک  فراهم نماید.

برای ثبت نام و اطلاعات بیشتر لطفا به این آدرس مراجعه و فرم ثبت نام را دقیقا پرکنید.

https://www.pda.org/conference/parenterals-iran/fa/home

آدرس ایمیل: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

شماره تلفن های: ۶۶۴۱۹۳۰۴ یا

موبایل :

۰۹۳۳۱۱۵۵۷۹۲

 

 

 

 

برچسب ها : سلامت دارو ایرانیان پارس مهر|لیبل اصالت|چاپ لیبل اصالت| برچسب اصالت|لیبل تلفیقی|لیبل قرعه کشی| خرید برچسب اصالت کالا|لیبل سیب سلامت| برچسب سیب سلامت|لیبل راهنما|برچسب راهنما|لیبل مواد غذایی|برچسب اصالت کالا چیست|شرکت های مجری برچسب اصالت|برچسب اصالت دارو|برچسب اصالت تجهیزات پزشکی|استعلام برچسب اصالت|چاپ برچسب اصالت|برچسب تلفیقی|برچسب قرعه کشی|برچسب پشت چسبدار|برچسب اصالت کالا|لیبل اصالت کالا|لیبل اصالت کالا چیست|لیبل اصالت باریک|لیبل اصالت هفت ردیفه|اسکرچ هفت ردیفه|اسکرچ تک ردیفه|اسکرچ چهار ردیفه|اسکرچ برای لیبل اصالت|لیبل اسکرچ|فروش اسکرچ|سازمان غذا و دارو|ttac.ir|تیتک|شرکت های مجری لیبل اصالت|لیبل اصالت دارو|لیبل اصالت تجهیزات پزشکی|استعلام لیبل اصالت| برچسب تلفیقی|لیبل قرعه کشی|لیبل پشت چسبدار|لیبل تقلبی|برچسب تقلبی|فروش لیبل اصالت کالا| برچسب صحت کالا|تشخیص کشور سازنده از روی بارکد|تشخیص جنس تقلبی|تشخیص جنس چینی|تشخیص جنس اصل|چاپ لیبل اصالت|چاپ برچسب اصالت|لیبل اصالت|برچسب اصالت|چاپ لیبل تلفیقی|چاپ برچسب تلفیقی|چاپ لیبل تلفیقی اصالت|چاپ برچسب تلفیقی اصالت|چاپ لیبل قرعه کشی|چاپ برچسب قرعه کشی|لیبل پلمپ|برچسب پلمپ|فروش لیبل پلمپ| فروش برچسب پلمپ|چاپ لیبل پلمپ|چاپ برچسب پلمپ|لیبل راهنما|برچسب راهنما|نرم افزار اصالت رایگان|تولید فایل|نرم افزار اصالت|xml چیست| چاپ برچسب اصالت|چاپ برچسب اصالت کالا|خرید برچسب اصالت کالا|شرکت های مجری برچسب اصالت|استعلام برچسب اصالت|فروش برچسب اصالت کالا|برچسب اصالت کالا چیست|شرکت برچسب اصالت|دستگاه چاپ برچسب اصالت|دانلود درایور لپ تاب|

|استفاده از ملزومات با کیفیت در چاپ|چاپ لیبل تلفیقی 40*20|چاپ لیبل تلفیقی 47*23|چاپ لیبل تلفیقی 40*40|چاپ لیبل تلفیقی 40*60|فروش لیبل تلفیقی 40*20|فروش لیبل تلفیقی 40*40|فروش لیبل تلفیقی 40*60|فروش و چاپ لیبل اصالت 40* 20 چهار 4ردیفه|فروش و چاپ لیبل اصالت 40*20 تک ردیفه|فروش و چاپ لیبل اصالت 40*10 تک ردیفه|فروش و چاپ لیبل اصالت 40*10 چهار4 ردیفه|فروش و چاپ لیبل اصالت 40*10 شش 6ردیفه|لیبل قرعه کشی|فروش لیبل خام اصالت 40* 20 چهار 4ردیفه|فروش لیبل خام اصالت 40*20 تک ردیفه|فروش لیبل خام اصالت 40*10 تک ردیفه|فروش لیبل خام اصالت 40*10 چهار4 ردیفه|فروش لیبل خام اصالت 40*10 شش 6ردیفه|فروش لیبل خام اصالت 40* 20 چهار 4ردیفه|فروش لیبل خام اصالت 40*20 تک ردیفه|فروش لیبل خام اصالت 40*10 تک ردیفه|فروش لیبل فارسی نویس|چاپ لیبل فارسی نویس|چاپ لیبل اصالت 10*40 تک ردیفه،4 ردیفه و 7 ردیفه|چاپ لیبل قرعه کشی|چاپ لیبل سیب سلامت در تمام ابعاد درخواستی|فروش ریبون Wax در ابعاد 40،60،80 و 110 میلیمتر|فروش ریبون Wax Resin در ابعاد 40،60،80 و 110 میلیمتر|فروش ریبون Resin در ابعاد 40،60،80 و 110 میلیمتر|اعزام تیم مجرب جهت الصاق|مشاوره های تخصصی در خصوص واردات فراورده های سلامت|ثبت منبع ،آنالیز و دریافت ویژوال|دریافت پروانه بهداشتی(IRC)|فروش دستگاه لیبل پرینتر صنعتی ZEBRA|فروش پرینتر ZEBRA|فروش پرینتر TSC|فروش ریوایندر(جمع کننده رول لیبل)|فروش انواع دستگاه بارکد خوان دو بعدی|فروش اسکرچ خام|فروش انواع دستگاه اسکرچ زن|تولید فایل XML|برچسب چراغ راهنما|چاپ برچسب چراغ راهنما|نرم افزار اصالت رایگان|برچسب اصالت وسلامت|برچسب تلفیقی اصالت و فارسی نویس|برچسب سیب سلامت| فروش برچسب اصالت 2cmx4cm چهار 4ردیفه|فروش برچسب اصالت 2cmx4cm تک ردیفه|فروش برچسب اصالت 40x10 تک ردیفه |فروش برچسب اصالت 40x10 چهار4 ردیفه | چاپ برچسب اصالت 2cmx4cm چهار 4ردیفه|چاپ برچسب اصالت 2cmx4cm تک ردیفه|چاپ برچسب اصالت 1cmx4cm تک ردیفه |چاپ برچسب اصالت 1cmx4cm چهار4 ردیفه | فروش برچسب خام اصالت 2cmx4cm 4ردیفه|فروش برچسب خام اصالت 2cmx4cm تک ردیفه|فروش برچسب خام اصالت 1cmx4cm تک ردیفه |فروش برچسب خام اصالت 1cmx4cm چهار4 ردیفه|فروش برچسب خام اصالت 2cmx4cm 4ردیفه|فروش برچسب خام اصالت 2cmx4cm تک ردیفه|فروش برچسب خام اصالت 1cmx4cm تک ردیفه |چاپ برچسب اصالت |2cmx4cm 1cmx4cm فروش برچسب فارسی نویس |چاپ برچسب فارسی نویس |چاپ برچسب اصالت 1cmx4cm تک ردیفه،4 ردیفه و 7 ردیفه|چاپ برچسب قرعه کشی |چاپ برچسب سلامت |فروش انواع ریبون  Resin,Wax Resin,Wax در ابعاد 40،60،80 و 110 میلیمتر|فروش ریبون  Wax|فروش ریبون  Wax Resin|فروش ریبون  Resin|چاپ برچسب تلفیقی 2cmx4cm |چاپ برچسب تلفیقی 40x40|چاپ برچسب تلفیقی 40x60|فروش برچسب تلفیقی 40x20|فروش برچسب تلفیقی 40x40|فروش برچسب تلفیقی 40x60|اعزام تیم مجرب جهت الصاق |مشاوره های تخصصی در خصوص واردات فراورده های سلامت| ثبت منبع ،آنالیز و دریافت ویژوال|دریافت پروانه بهداشتی(IRC)|تولیدو فروش برچسب خام زرد رنگ اصالت و برچسب تلفیقی زرد و سفید درابعاد 40x20 ، 40x10 ،40x40 ،60x40| فروش دستگاه برچسب پرینتر صنعتی ZEBRA |فروش پرینتر ZEBRA|فروش پرینتر TSC|فروش ریوایندر(جمع کننده رول برچسب)|دستگاه بارکد خوان دو بعدی |فروش اسکرچ خام| فروش انواع دستگاه اسکرچ زن|تولید فایل XML|فروش لیبل اصالت 2cmx4cmچهار 4ردیفه|فروش لیبل اصالت 40x20 تک ردیفه|فروش لیبل اصالت 40x10 تک ردیفه |فروش لیبل اصالت 40x10 چهار4 ردیفه |فروش لیبل اصالت 40x10 شش 6ردیفه |چاپ لیبل اصالت 2cmx4cmچهار 4ردیفه|چاپ لیبل اصالت 40x20 تک ردیفه|چاپ لیبل اصالت 40x10 تک ردیفه |چاپ لیبل اصالت 40x10 چهار4 ردیفه |چاپ لیبل اصالت 40x10 شش 6ردیفه |فروش لیبل خام اصالت 2cmx4cm 4ردیفه|فروش لیبل خام اصالت 40x20 تک ردیفه|فروش لیبل خام اصالت 40x10 تک ردیفه |فروش لیبل خام اصالت 40x10 چهار4 ردیفه |فروش لیبل خام اصالت 40x10 شش 6ردیفه |فروش لیبل خام اصالت 2cmx4cmچهار 4ردیفه|فروش لیبل خام اصالت 40x20 تک ردیفه|فروش لیبل خام اصالت 40x10 تک ردیفه |چاپ لیبل اصالت 40x20|چاپ لیبل اصالت 40x10|فروش لیبل فارسی نویس |چاپ لیبل فارسی نویس |چاپ لیبل اصالت 10x40 تک ردیفه،4 ردیفه و 7 ردیفه|چاپ لیبل قرعه کشی |چاپ لیبل سلامت |فروش انواع ریبون  Resin,Wax Resin,Wax در ابعاد 40،60،80 و 110 میلیمتر|فروش ریبون  Wax|فروش ریبون  Wax Resin|فروش ریبون  Resin|چاپ لیبل تلفیقی 40x20|چاپ لیبل تلفیقی 40x40|چاپ لیبل تلفیقی 40x60|فروش لیبل تلفیقی 40x20|فروش لیبل تلفیقی 40x40|فروش لیبل تلفیقی 40x60|اعزام تیم مجرب جهت الصاق |مشاوره های تخصصی در خصوص واردات فراورده های سلامت| ثبت منبع ،آنالیز و دریافت | برچسب تلفیقی 20 x40|برچسب تلفیقی 23 x47|برچسب تلفیقی 40 x40|برچسب تلفیقی 40 x60|برچسب تلفیقی 20 x90
ویژوال|دریافت پروانه بهداشتی(IRC)|تولیدو فروش برچسب خام زرد رنگ اصالت و لیبل تلفیقی زرد و سفید درابعاد  40x20 ، 40x10 ،40x40 ،60x40| فروش دستگاه لیبل پرینتر صنعتی ZEBRA |فروش پرینتر ZEBRA|فروش پرینتر TSC|فروش ریوایندر(جمع کننده رول لیبل)|دستگاه بارکد خوان دو بعدی |فروش اسکرچ خام| فروش انواع دستگاه اسکرچ زن|تشخیص کشور سازنده|پیش کد کشورها|تشخیص کشور سازنده از روی بارکد|جدول تشخیص کشور سازنده از روی بارکد محصول|بارکد کشورها|لیبل قرعه کشی|تشخیص کشور سازنده|پیش کد کشورها|تشخیص کشور سازنده از روی بارکد|جدول تشخیص کشور سازنده از روی بارکد محصول|بارکد کشورها| چگونه سیب سلامت بگیریم|شرایط دریافت نشان سیب سلامت|نحوه دریافت مجوز سیب سلامت|استعلام سیب سلامت|هزینه سیب سلامت|سیب سلامت چیست|لوگوی سیب سلامت|هزینه اخذ سیب سلامت|نمونه لیبل|طراحی لیبل|اصول طراحی لیبل|طراحی و چاپ لیبل|سفارش آنلاین لیبل|چاپ آنلاین لیبل|راهنمای چاپ کارت ویزیت|طراحی لیبل محصولات غذایی|

آدرس دفتر:

میدان جمهوری ، نبش خیابان ارومیه ،طبقه فوقانی قنادی کریستال

021 44122967

021 44129570

09120361950