درباره ما | سلامت دارو ایرانیان پارس مهر | لیبل اصالت | چاپ لیبل اصالت

معرفی شرکت

شکست طرح قدیمی برچسب اصالت و ممنوعیت چاپ و درج آن بر روی فراورده های مشمول ، سبب شد طرح فوق مورد بازنگری قرار بگیرد و پس از بررسی و مطالعات نهایی، از طرح جدید لیبل اصالت رونمایی گردد.پروژه نشانه گذاری فراورده های وارداتی با هدف جلوگیری از قاچاقاق و بروز تقلب و تخلف در زنجیره عرضه تا تولید و نیز ایجاد دسترسی سالم، عادلانه و ایمن تمام اقشار جامعه به کلیه فراورده های سلامت محور و همچنین تضمین کیفیت اقلام وارداتی وتولیدی ، به خصوص محصولات دارویی، پا به عرصه ی مبارزه با ناقضان سلامت و امنیت جامعه نهاد.
همزمان با اجرایی شدن طرح رهگیری و ردیابی کنترل فراورده های سلامت محور که از آن با نام لیبل اصالت با برچسب اصالت نیز یاد می شود، لیستی از شرکت ها با عنوان کارگزاران یا مجریان طرح چاپ برچسب اصالت، از سوی سازمان غذا و دارو منتشر شد.
شرکت سلامت دارو ایرانیان پارس مهر همراه با ۴۰ شرکت دیگر موفق به اخذ مجوزهای مربوطه جهت چاپ برچسب اصالت از این سازمان گردید.
در سال های ابتدایی اجرای طرح برچسب اصالت ، تولید شناسه های رهگیری و ردیابی صرفا با پیش کد تعلق گرفته به شرکت های مجری انجام می پذیرفت.اما در ادامه اجرای طرح لیبل اصالت، تصمیمات مدیران وقت سازمان غذا و دارو و تصویب سیاست گذاری های جدید سبب شد شرکت سلامت دارو ایرانیان پارس مهر، به همراه سایر شرکت های دریافت کننده مجوز ، صرفا در قالب شرکت های چاپ برچسب اصالت اجازه فعالیت داشته باشند.
متاسفانه عدم ارائه مدارک کافی ، نبود آگاهی و تخصص کافی در خصوص بازاریابی ، عدم توانایی شرکت ها در ارائه راهکارهای کار آمد در جهت رفع مشکلات فایل هایXML (قبل و بعد از بارگذاری) و نیز چاپ برچسب اصالت با کیفیت نامطلوب موجب شد بسیاری از شرکت ها در همان ابتدا تعلیق و یا تعطیل شوند.همچنین تعدادی از شرکت ها به علت عدم انجام دقیق دستورالعمل های اجرایی طرح لیبل اصالت و ارتکاب تخلفات فراوان، توسط سازمان غذا و دارو لغو مجوز گردیدند.
انواع خدماتی که سبب اوج گیری و تمایز شرکت سلامت دارو ایرانیان پارس مهر از سایر رقبا گردیده است در ۳ دسته ذیل قرار می گیرند.
خدمات بدون فروش
خدمات حین فروش
خدمات پس از فروش

شرکت سلامت داور ایرانیان پارس مهر ضمن عرضه ی یک بسته کامل از خدمات و سرویس ها، با در اختیار داشتن نیرو و کارشناسان جوان و مجرب ، به کارگیری دستگاههای چاپ و الصاق پیشرفته ، استفاده از ملزومات و متریال با کیفیت و مورد تایید سازمان غذا و دارو و نیز علم کافی و به روز نسبت به پروتکل اجرایی چاپ برچسب اصالت ، توانسته سهم عظیمی از بازار چاپ لیبل اصالت را به خود اختصاص دهد. این شرکت مفتخر است که تا کنون چاپ لیبل اصالت حدود ۸۵۰ شخصیت حقیقی و حقوقی را به نحو احسن انجام داده و علی رغم سابقه کمتر نسبت به بسیاری از شرکت های مجری، توانسته گوی سبقت را حتی از شرکت های قدیمی تر روبوده و در ایفای نقش خود به خوبی انجام وظیفه نماید.
شرکت سلامت دارو ایرانیان پارس مهر با آگاهی کامل نسبت به آخرین تغییرات پروتکل اجرایی و در اخیتار داشتن اطلاعات کافی و علم به روز نسبت به قوانین و مقررات نظام ردیابی و رهیگری فراورده های سلامت محور، توانایی ارائه مشاوره و راه حل های موثر در جهت رفع کلیه مشکلات احتمالی شرکت های وارد کننده یا تولیدکننده را دارا می باشد.
رفع خطاهای احتمالی در زمان بارگذاری XML و همچنین توانایی صد درصدی شرکت سلامت دارو در جهت اصلاح یا ویرایش اظهارنامه و آپلود سریع فایل ها، از قابلیت های ارزنده این مجموعه می باشد.
از دیگر خدمات متمایز شرکت سلامت دارو می توان به چاپ لیبل قرعه کشی ، چاپ برچسب تلفیقی ،چاپ لیبل دیجی کالا، اعزام تیم الصاق ، فروش نرم افرار اصالت، فروش انواع لیبل و ریبون و نیز تولید کدهای یونیک و غیر تکراری در هر مرحله از همکاری، اشاره نمود.
شرکت های سفارش دهنده می توانند قبل از چاپ برچسب اصالت، ضمن استفاده از خدمات بدون فروش، با دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان مجرب شرکت سلامت دارو، مناسب ترین نوع لیبل را برای کار خود را انتخاب نمایند و علاوه بر کاهش زمان تولید، در هزینه های خود نیز صرفه جویی نمایند.گاها عدم آگاهی شرکت های وارد کننده و انتخاب لیبل اصالت نامناسب از لحاظ ابعادی یا محتوایی ، منجر به متحمل شدن هزینه اضافی یا اجبار شرکت ها نسبت به چاپ مجدد لیبل ها می گردد.
شرکت سلامت دارو ایرانیان پارس مهر با شناسایی نیاز مشتریان و ارائه بهترین راهکارها در کوتاهترین زمان و به صورت پشتیبانی ۲۴ ساعته و همچنین پایین ترین تعرفه خدمات در میان سایر شرکت های همکار و نیز در اولویت قراردادن رضایت مشتریان با استفاده از مرغوب ترین متریال ، خود را به یکی از بزرگترین مجموعه های عرضه کننده خدمات لیبل اصالت تبدیل نماید.
امید است بتوانیم با استفاده از تجربیات خود الگوهای موثری را در عرضه خدمات چاپ برچسب اصالت کالا خلق ‌کنیم و ضمن مرتفع کردن مشکلات احتمالی شرکت های فعال در حوزه سلامت، گامی نوین و متفاوت را در جهت تحقق اهداف شما مشتریان عزیز برداریم.

شماره های تماس: 09120361950 - 02144122967 - 02144129570
+ +
WeCreativez WhatsApp Support
هر سوالی در مورد خدمات و محصولات ما دارید بصورت 24 ساعته پاسخگوی شما عزیزان هستیم ...
سلام، سوالی دارید ؟