لیست شرکت های مجری سازمان غذا و دارو

در ادامه ی اجرای طرح رهگیری و ردیابی کنترل فراورده های سلامت محور که از آن با نام لیبل اصالت با برچسب اصالت نیز یاد می شود، لیستی از شرکت ها با عنوان مجریان یا  کارگزاران طرح  چاپ برچسب اصالت، از سوی سازمان غذا و دارو منتشر شد.

شرکت سلامت دارو ایرانیان پارس مهر همراه با ۴۰ شرکت دیگر موفق به اخذ مجوزهای مربوطه جهت چاپ برچسب اصالت از این سازمان گردید.

در سال های ابتدایی اجرای طرح برچسب اصالت ، تولید شناسه های رهگیری و ردیابی صرفا با پیش کد تعلق گرفته به شرکت های مجری انجام می پذیرفت.اما در ادامه اجرای طرح لیبل اصالت، تصمیمات مدیران وقت سازمان غذا و دارو و تصویب سیاست گذاری های جدید سبب شد شرکت سلامت دارو ایرانیان پارس مهر، به همراه سایر شرکت های دریافت کننده مجوز ، صرفا در قالب شرکت های چاپ برچسب اصالت اجازه فعالیت داشته باشند.

متاسفانه عدم ارائه مدارک کافی ، نبود آگاهی و تخصص کافی در خصوص بازاریابی ، عدم توانایی شرکت ها در ارائه راهکارهای کار آمد در جهت رفع مشکلات فایل هایXML  (قبل و بعد از بارگذاری)  و نیز چاپ برچسب اصالت با کیفیت نامطلوب موجب شد بسیاری از شرکت ها در همان ابتدا تعلیق و یا تعطیل شوند.همچنین تعدادی از شرکت ها به علت عدم انجام دقیق دستورالعمل های اجرایی طرح لیبل اصالت و ارتکاب تخلفات فراوان، توسط سازمان غذا و دارو لغو مجوز گردیدند.

شرکت سلامت دارو ایرانیان پارس مهر با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب و بهره گیری از آخرین تجهیزات چاپ و اسکرچ و نیز استفاده از متریال مرغوب، توانسته ضمن کسب رضایت مندی مشتریان ، همچنان جایگاه خود را در صدر عرضه کننده گان برچسب اصالت حفظ نماید.

اسامی ذیل شامل لیست اولیه شرکت های مجری طرح اصالت می باشد و در حال حاضر از ۴۱ شرکت موجود در جدول زیر، کمتر از ۱۰ شرکت در حال فعالیت می باشند. فلذا شرکت های تولید کننده یا وارد کننده باید دقت نمایند در صورت نیاز به چاپ لیبال اصالت کالا، ضمن انتخاب شرکت مجری از لیست مورد تایید سازمان غذا و دارو ،حتما صالحیت و مجوز های آن شرکت را نیز بررسی نمایند.

لینک مستقیم  کارگزاران و مجریان چاپ برچسب اصالت

 

نام شرکت ها
سلامت دارو ایرانیان پارس مهرخدماتی پیشکسوتان اقتصادی
تعاونی انجمن داروسازانتصویرگران سلامت ایرانیان
پیشتازان دانش و تندرستیخدمات اصالت و سلامت ایرانیان پایدار گستر
توسعه تجارت توسن آرادپیشگامان ایده های نواندیش
ارتباط رسانه سپیدسامان سلامت پژوه
تمام نگار ایمن پارسیاناکسیرصنعت جم
کژال عالیان نوپردازش و ایمنی داده بان سیستم پویا
تعاونی خدماتی پیشکسوتان اقتصادیفناوران آپادانا سمبل
اصالت توسعه قشمهمگامان پایدار پاسارگاد
ایده تجارت ثناصباداروی میلاد
پاپیروس پارس ایرانیان نوینراهبر خدمات انفورماتیک راهبر
توسعه تجارت توسن آرادخدمات احیاسلامت بقراط
آرنیکا تدبیر پاسارگاددانامدپارس
مشاورین رفاه آفرین فرداپویندگان سلامت میهن
تعاونی سروش سلامت آریابهبود گسترحافظ
فارماشیمیندای اصالت سلامت
فن آوران اطلاعات و ارتباطات روزآمداحیاگران کیمیا سلامت
پشتیبان تصمیم مدیرانتولیدی و خدماتی امدادگران مهر راهبر
ژرف دارورمزینه برچسب
کارنو سلامت گستر امینخدمات تلفن و فناوری اطلاعات یاران فناور منجی
آریا تجارت جرجانی